1. díl- Poznávání přátel

9. února 2011 v 19:28 | MoniQue |  1. komix- Láska umí více než si myslíš
cats
1.DÍL- POZNÁVÁNÍ PŘÁTEL
7. snímků

1
Vybalily si nábytek a věci a hned si chtěli rozšířit svoje obzory a vědomosti. Damon si chtěl zvýšit svoji fyzickou kondici a Cassie zase obzory a vědomosti v oboru Vaření. Oba dva získaly dost vědomostí. V tom okamžiku někdo zavolal. Šla to zvednou Cassie. Podivila se kdo to může telefonovat.
2
Byla to šerifka města Veronov. Informuje každou novou rodinu o lupičích, kteří kradou auta a vykrádají domy a auta. Cassie byla ráda, že ji někdo informoval, protože zrovna si pořídili nové drahé a krásné porche, na které jim věnovali rodiče. Proto chtěla zaopatřit svůj dům poplašnými zařízeními. Nainstalovala alarm do chodby, kdyby zloděj, přišel vyloupit jejich dům.
3
Dům byl zabezpečen a tak ještě šla si nainstalovat za 60 dolarů alarm do auta, aby jí i Damonovi nevykradly auto. Mezitím přišlo mnoho sousedů navštívit rodinu. Damon je přivítal.
4
Hned slezl, ze svého oblíbeného běžeckého pásu a utíkal otevřít dveře a přivítat sousedy. Nejvíce mu padla do oka Tereza Krtková, která byla velmi milá a přívětivá. Damon si s ní povídal snad nejméně hodinu a potom přijela Cassie. Začala se bavit s Kristýnou, která stála v pozadí jako strom na zahradě.
5
Ty si padly do oka, že byly už nejlepší přítelkyně. Užily si ten den spoustu legrace. Zaplavali si spolu v bazéně, zahrály si šachy a vrcholem dne byla hra na točící kládě. Kristýně to šlo výborně, ale Cassie spadla jako zralá hruška ze stromu. Naštěstí se jí nic nestalo.
6
Mezitím se kluci Peter Krtek a Damon dívaly na útkání fotbalu a fandily z plných plic. Kluci a fotbal. To je jich život. Cassie nechápe Damona jak pořád může sedět u televize a dívat se na fotbal a nebo sportovat.
7
Mezitím se setmělo a holky už kláda moc nebavila. Cassie pořád padala a ještě štěstí, že si nic neudělala. Holky se rozhodly, že je nejlepší si zabruslit při nočním měsíčku a jen co ozařuje brusliště tak rozsvícené lampy a měsíc, který je v úplňku. Vůbec jim to nešlo. Kristýna i Cassie padaly pořád na zadek. Ale po chvilce už uměly piruety a skákat jako pravé ministrně krasobruslení. Po chvilce už byly unavené a tak se rozloučily.
Cassie i Damon šli spát a uvidí se, jaký budeš zítřek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám náš blog?

Ano :)
Ujde ;)
Ne :(

Komentáře

1 Andy Andy | 10. února 2011 v 12:14 | Reagovat

doufam ze bude dalsi dil

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama