2. díl- Co se tu děje?

10. února 2011 v 15:11 | MoniQue |  1. komix- Láska umí více než si myslíš
cats
2. díl- Co se tu děje?
15. snímků

1
V noci Damon nemohl vůbec usnout. Měl pocit, že není v domácnosti vůbec užitečný a tak sedl za počítač a hledal na internetu práci, která by ho bavila. Zaujala ho práce ve sportu. Pracoval jako maskot družstva. Byl rád, že si nějakou práci našel a nemusí sedět doma na gauči a dívat se na sport.
2
Mezitím vstala Cassie. Cassie se divila, že proč Damon nespí. Damon jí odpověděl, že nemohl vůbec spát s pocitem, že nedělá nic pro domácnost. A začala hádka. Cassie měla názor, že Damon dělá dost pro domácnost ale Damon si stál za svým, že nic nedělá a proto si našel práci.
3
Mezitím co Damon šel spát, aby dospal to, co nedospal zazvonil zvonek u dveří. Byl to nejlepší přítel Damona. Peter! Cassie otevřela. Byla pořád děsně na Damona naštvaná a tak začala s Peterem flirtovat. Samozřejmě se Peter nedal odbýt a tak se do Cassie zamiloval. Cassie tuto příležitost viděla jen jako, pomstít se Damonova za tu hádku. Po chvilce si, ale uvědomila, že Peter je skvělý kluk a nestál by za hřích. Ovšem brala ho pořád jako kamaráda. Bohužel, Peter musel jít do práce a tak se rozloučily a Peter šel domů.
4
Cassie a Damon se usmířili. Jejich zlost už vyprchala a tak se spolu bavily o všech možných věcí. Možná ta zlost vyprchala jen pro to, že Cassie se už pomstila Damonovi a Damonova zlost, protože Cassie miluje. Ale, co kdo ví.
5
Po chvilce usmíření, už spolu skončily v postýlce. Cassie se už na něj přestala dávno zlobit a chvílemi i litovala, že se s Damonem pohádala kvůli takové kravině. Bylo to jasné. Měli se velmi moc rádi. A tak by takovéhle manželství mělo vypadat. Ovšem nevěděli, co se stane pak.
5
Po chvilce se šli podívat na krásně hrůzostrašný film jménem ,,Vlkodlak''. Cassie se tak bála, že ji Damon chytil a Cassie se k němu přitulila. Jak film skončil nemohly se od sebe odtrhnout.
¨7
Bohužel je od sebe odtrhlo troubení auta, které ohlašovala, že musí jít Damon do práce. Cassie ho vyprovodila a šla si lehnout. Najednou si, ale připadala sama doma. Úplně osamnělá a první osoba na kterou si vzpomněla nebyl Damon, ale Peter! Že by jen se do něj opravdu zamilovala? Zavolala ho, aby přišel na náštěvu.
6
Pozdravily se, dali si dobrou večeři, ale najednou to bylo a bylo. Damon se neudržel a dal Cassie polibek. Normálně by Cassie hned se odstrčila, ale neuhnula. Což ji celkem dost vyděsilo. Ale opravdu se zamilovala do Petera.
8
Cassie si šla odpočinou do vířivky, kterou dostala k narozeninám od Damona. Byla plná kvítí a teplá. Peter náhle přišel a vlezl si k ní. Tentokrát to ovšem nebyl Peter, který Cassie políbil. Byla to Cassie. Opravdu se do něj zamilovala. A co bylo horší? Milovala ho. Už ho bezmezně k nevíře milovala a on ji. Úplně zapomněla na Damona.
9
Nevydržely to a tak spolu skončily v manželské posteli. Milovala Petera, ale milovala i Damona a teď mezi kým si měla vybrat. Ovšem, je pravda, že se s Damonem v kusu hádali, ale pak se usmířili, ale s Peterem se jí to zdálo úplně jiné. Jako by si jí někdo vážil. Byla šťastná.
AUTO
Najednou přijelo auto. Damon se vrátil s práce. Peter byl ještě u nich a ještě spaly v posteli. Cassie se rychle probudila a probudila i Petera. Damon už chystal klíče a Cassie se podíval ze schodů jestli je to on. Ano byl to on! Nebylo moc času!
l
Naštěstí to Peter stihl. A šel zezadu domu do svého domu. Mezitím po cestě přemýšlel a dopřemýšlel, že Cassie bezmezně miluje a nikdo mu to nezabraní. Ani DAMON!
12
Cassie naštěstí stihla Damona přivítat sladkým romantickým polibkem. Naštěstí Damon neměl ani potuchy, že Cassie ho mezitím podvádí. Ale, jak to mohl tušit, když Peter mezitím se vypařil jako by nic. Cassie byla ráda, že Damon se nic nedozvěděl a doufá, že se také nic nedozví.
13
Cassie si musela provětrat hlavu a tak si zajela do neznámějšího do nejluxusnější obchodu módy ve veronově. H&M! Skvělý obchod. Nákupy vždy Cassie odreagujou.
h
Cassie přijela a šla si hned koupit nějaké každodenní oblečení, které by se líbilo Damonovi i Peterovi. Měla těžké rozhodování. Jak mezi oblečení tak mezi klukami. Nedokázala si představit život bez Damona, ale nechtěla opustit Petera. Ouch, to rozhodování. Nakonec si koupila pár oblečků a šla ještě se podívat do zverimexu ve Veronově.
telefon
Mezitím doma zazvonil telefon. Zvedl to Damon, ale nepředstavil se. Nic ještě ani neřekl a s telefonu se ozvalo. ,, Ahoj Cassie, tady Peter. Pamatuješ? Nebo si na mě zapomněla? Naštěstí jsem to .... '' ale Damon ho přerušil. A zeptal se co chtěl dopovědět a na co Cassie zapomněla. Peter se omluvil a hned telefon položil. Bylo slyšet jen hluchý tón s telefonu. Damonovi tento telefonát začal vrtat hlavou. Cassie mezitím si koupila papouška a byla na cestě domů.
JAK TO DOPADNE? DOZVÍ SE DAMON TAJEMSTVÍ, KTERÉ CASSIE PŘED NÍM UKRÝVÁ? PŘÍŠTÍ DÍL:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám náš blog?

Ano :)
Ujde ;)
Ne :(

Komentáře

1 Lady KikuŠka - your AFFS Lady KikuŠka - your AFFS | Web | 10. února 2011 v 15:32 | Reagovat

napínavé ;D

2 Romi Romi | Web | 10. února 2011 v 16:30 | Reagovat

wow už se těším na další díl,fakt napínavý

3 Barča Barča | Web | 10. února 2011 v 19:29 | Reagovat

Ou, drsná zápletka!!
mimochodem, dáš hlas pro Barču na http://andrejqa7.blog.cz/1102/1-kolo-sonpisen#komentare ??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama