MoniQue píše...

Klikačky....;)

13. února 2011 v 14:16 | MoniQue
Ahoj, máme s Te Ré nové klikačky;) Musím říct, že jsou vážně krásné a nedělala jsem je ani já ani Te Ré ale -monika- a její blog je →zde.Můžete si u ní také objednat klikačky. V menu je na ně odkaz.z1411530.gif

Přípravy začínají...

10. února 2011 v 21:29 | MoniQue
zima
Dneska začaly už velké přípravyna lyžařský výcvikový kurz do Velkých Karlovic.Hrozně moc se tam těším. Sice není sníhale v Karlovicích na sjezdovkách je sněhu dost a navíc se má o víkendu o teplit. Takže, tady s Terkou nebudeme od 14.2-19.2.To si budeme užívat legraci. Aspoň se na těch lyžích konečně naučím. Dneska byly velké nákupy. Rukavice, oteplovačky a potvrzení od doktorky, že jsem zdravotně způsobilá na LVK.Zítra si jdu půjčit lyže, v sobotu roláky a svetry, v neděli balení a v pondělí frčíme směr LVK

Dance & Music

10. února 2011 v 9:15 | MoniQue
crown1.gif image by SaliskoTe Ré se velmi moc zajímá o hudbu a především tanec.thinkheart.gif image by SaliskoJejí mobil je plný krásných obrázků dance, tak je sem procrown1.gif image by SaliskoTe Ré dám:)
1
2
3
CELÝ ČLÁNEK(KLIK)

No, super:)

9. února 2011 v 13:37 | MoniQue
;)
Wow, I am happy. Normálně jsem první v zeměpisný olympiádě.http://i226.photobucket.com/albums/dd257/pillow_fight_sblog_cz/Smilies/kao2.gif, což jsem ani nečekala a je to zázrak. Mám ráda zeměpis, ale jak kdy. Když mi jde.Jsem fakt ráda, jinak dneska jsem se konečně pořádně vyspala.Dnešek, je vcelku okay, až na to, že jsem fakt počád unavená, ale ne moc a dopoledne i nebylo 2x dobře.Jinak dneska a zítra budu na blogu sama, protože Te Ré je v Ostravě. Aspoň přednastavila pár článků. Jde poznat, že má o blog zájem.Teďka zrovna se dívám na Angel, pak něco a pak Čarodějky.Pak zase na blog příjdu a budu po něm hrát THE SIMS2. Poraďte mi, jakou rodinu mám postavit. Už nevím.tongue-4.gif image by Salisko Jinak strašně se mi líbí tahle kusovka. Fakt hezká.Dodívala jsem se na ďábel nosí pradu, už po 3x. Ten film se mi líbí:):maslicka:Napíšu dneska ještě svoje hobby a udělám nějakou grafiku. Počítám s animací a avatarama. A samozřejmě ještě přednastavím pár článečkůJdu si lehnout a dívat na TV a uklidit ať pak mamka nemá kecy, až příjde.

It's day! :)

8. února 2011 v 20:12 | MoniQue
frogs
Wow! Dnešek byl prostě, dobrej. Noc byla divná, ale tu jsem popsala v minulým článku. Nemohla jsem usnout. Pak přišla ke mně crown1.gif image by SaliskoTe Ré a hrály jsme celé dopoledne The Sims 2:) Strašná kupa keců a chlámů  !Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Pak jsem byla totálně vyřízená a unavená:D Ale neusnula jsem! Doufám, že zítřek bude o mnoho lepší;) crown1.gif image by SaliskoTe Ré jede do Ostravy tak to tady budu muset dát sama. Tak Dobrou noc

Round and round...:/

8. února 2011 v 18:34 | MoniQue
:D
Zajímavý den. Moc.Strašné střídaní nálad, až je k to nevíře. Nechápu se. Ráno jsem vstala k překvapení v 8:00 a to jsem měla vstát v 9:30. z1411530.gifTotálně mimo. Mám úplně přehozenou noc s dnem. Te Ré byla dneska ráno u nás až do půl druhý což, byly asi 3 a půl hodiny.2m2esdl.gif image by LowinkaCo jsme dělali? Ještě se ptejte. Hrály THE SIMS 2;) Te Ré si s tím domečkem moc vyhrála, až jsem tady spala. Ale byla zábava a povedl se jí. Rodina : Krtkovi:D Dnešek úplně divnej. Proto je tohle poslední článeček za den a jdu spát. No, TV a pak spát. Mějte se:)

The Sims 2..

8. února 2011 v 8:46 | MoniQue
the sims 2
Dneska jsem se probudila velmi brzo.Coração ocupadoMohla jsem vstát až v 9:15, ale to bych nebyla já. Co?Azarento por naturezaV noci jsem nemohla vůbec, ale vůbec usnout. To bylo asi tím energy drinkem. Nejhorší je na tom, že jsem se probudila v noci asi 3-4 a pak jsem nemohla usnout. Navíc mi není dobře, takže fakt nemám náladu na ten The Sims 2 a dělání blogu, ale nějak to překonám. Mě bude lépe až tucrown1.gif image by SaliskoTe Ré bude. Těšing na ni nejvíce :D Jinak teďka nejspíš přidám nějaký článeček na blog a pak omrknu nějaké blogy Jen tak surfovat po netu a po blogách a vždy napíšu i nějaký ten koment. Někteří mají vážně krásné blogy.loveyouuu Jinak v jednoduchosti se skrývá krása.

I am dead..:/

7. února 2011 v 23:29 | MoniQue
night
Dneska mrtvá.Sem comentários, próxima!
No mrtvá vlastně ani doslova ne Spíš unavená, ale nedokážu usnoutCoração ocupado To je totálně divnej den Ale odpoledne bylo nejlepší scrown1.gif image by SaliskoTe Ré wing.gif image by Salisko Že ano?:kawaii: Prostě ty chlámy venku a ten energy drink neměl chybu Domů jsem přišla unavená, ale teď večer tady u notebooku zařím a tlemím se jak rozzářená hvězdička na nebíčku Jsem na tom zoufaleAzarento por naturezaPoužívám dokonce i už zdrobělinky a to je vážně konec No, nebo teprve začátek? Noc je ještě mladáZamilovaný *5186* No, myslím, že to dnes večer žádná extra velká hitparáda nebude, ani t-music chart nepixel Prostě ne!Ale ráno to bude k pokukání jak tak brzo vstanu Kvůli té mé crown1.gif image by SaliskoTe Ré ( terezka :D............)že ano? Těším a zítra tě vytvořím v The Simsu 2 a najdu ti manžílka a budeš mít dítě a maličký hezký domeček love-1.gif love image by spookys-graphix Omg... No radši nicby wavering-heart.org Stejně to vidím, že dopadneme u notebooku otevřeny blog jako kulisu a budeme... no bůhví kde..stejně to bude face Hej, ale stejně je mi s ( energy drink po které teď jsem živá jak nějaká oživená ropucha či co.)toho energy drinku děsně blbě Proč má pocit jako bych měla každou chvilku něco udělat co není hezký, ani příjemný pro mně i pro vás Hej, nejspíš zalehnu a budu se dívat na film na noťasu nebo usnu.shy-1.gif picture by sadistic_vamp Taky jedna možnostTak zítra. Dobrou :piiinkie:

MoniQue ♥ About me :)

7. února 2011 v 22:45 | MoniQue
me
Ahoj, přece, když už jsem malá část tohodle blogu tak vám něco o sobě napíšu Promiňte jsem trošku hyperaktivní, vypila jsem snad tunu energiťáku s crown1.gif image by SaliskoTe Ré a tak jsem zase moc aktivní:D více než po jídle toast.gif..no, takže jmenuji Monika Je mi 14 let No za 21 dní, protože jsem se narodila 28.2.1997 Chodím do 8. třídy Ve škole mě nejvíce baví Dějepis , Informatika a někdy ta Chemie i Fyzika i Matematika, což je zázrak No, mě baví vše, když mi to jde Jinak moje spoluadminka taky chodí do 8 třídy, ale chodí do vedlejší třídy Já Áčko a Terka ( crown1.gif image by SaliskoTe Ré ) do Béčka Mezi moje hobby patří mnoho věcí, ale to se dozvíte v rubrice crown1.gif image by SaliskoMoniQue hobby Protože, mě teďka fakt nic totálně nenapadá Jinak bych vás chtěla poprosit, abyste nepsali žádné vulgární či urážlivé komentáře90.gif image by Salisko e-maily a další podobné věciAviso: PERIGO, nível de estresse pessoal altamente elevado!Vážně bych si toho vážila http://emo-hannah.blog.cz/ a myslím si, že i crown1.gif image by SaliskoTe Ré Nechápu tyto lidí, kteří se baví jen tím, že chodí po blogech a jenom kritizují a urážejí administrátoty, kteří si s tím blogem vážně dají práci a nebo jednodušší vysvětleníŽÁRLIVOST A ZÁVIST.
srdce
Neumí to oni takhle udělat, tak závidí a kritizují a chtějí zničit tomu majiteli nebo majitelkám pixel reputaci a pověst a snížit sebevědomí, ale nám to ještě zvyšuje, takže nás nějak vytočíte ani nesrazíte Ale budeme i rádi, když nám řeknete nějak slušně i nějakou chybu, kterou bychom opravily nebo mohly vylepšit Budeme rádi a budeme vědět, že se vám to bude líbit, když to změníme. z1411530.gif Budeme vám obě dvě za to vděčné Co bych ještě tak řekla2m2esdl.gif image by Lowinka Nebo-li v mém případě spíše napsala Jsme holka To vám asi může dojít Mám jednu sestru, která je na střední školesikeiratemplates@hotmail.com Často se hádáme, ale já za to nemůžu To ona si vždycky začně a rozkazuje mi jako by byla moje mamka nebo bůhví coDe saco cheio, vai pro rio que o parta! Někdy fakt ji nemusím, ale někdy ji mám vážně moc ráda Ale jen někdy.Když je normální Estressado Však co? Máte sourozence?love-1.gif love image by spookys-graphix Tak se někdy zamyslete jak se k vám chovají a nejhorší je když je mi 14 a jí 18 To si myslí, že když je plnoletá tak je bohem všeha nebo cokisses Když si to myslí, ať se přestěhuje na Olymp ( do Kroměříže ) a ať si tam je s těma cvokama dancing Nejspíš víte co myslím Ale není to narážka, vážně ne Jen takové malé, škádlení Jsem nejspíš citlivá a velmi náladováherz.gif image by Salisko To musím přiznat, že jsem náladová a to se nejspíš tak najednou nevytratí Jsem také hodně výbušnáDe saco cheio, vai pro rio que o parta!, ale dokážu být i milá Myslím si, že nejsem ani Einstein ani opice Jsem tak nějaký průměr možná trošilinku nadprůměrEsse coração já tem dona Teda samozřejmě jen ve škole:piiinkie: NAPŮL:piiinkie: Myslím si, že tento konec si ani pořádně už nikdo nebude číst protože je to zbytečně moc dlouhý, ale aspoň vidíte kolik se mi toho najednou děje v té mé makovici a ty myšlenky poslouchat furt dokola http://emo-hannah.blog.cz/ a dokola mi někdy s toho i šibe, takže music pořád puštěna Jo, a zbožňuji hru The Sims 2- Mám všechny datadisky i kolekce a balíčky a zbožňuji ji! Fakt! No sice jen když mám čas. Myslím, že už budu končitVíce se toho o mě dozvíte v rubrice Monique hobbyCoração ocupado kde napíšu co všechno zbožňuji a také co FAKT nemusím :piiinkie:
 
 

Reklama